To może kilka słów ode mnie, co tutaj się w ogóle zadziało:)
Znacie małe stwierdzenie, jak się chce to można, a pochodziła z małej miejscowości i jej marzenia sięgały wysoko itd. itp. :)
Cóż, tutaj o tym, można by było powiedzieć o każdym z osobna:)
Projekt teamwork, to projekt, pod którym co jakiś czas się spotykamy, bawimy, wystawiamy, focimy, wyżywamy artystycznie: znajdzie się jeszcze kilka przymiotników ale wszystkie oznaczają jedno: zabawę i twórczość artystyczną. Jak do pięknie nazwał Dominik, zamiast teamwork, powinniśmy się nazywać Epic Bay: cóż, zwał jak zwał, ale jak się spotykamy, to faktycznie jest epicko :D
Kilka słów o każdym z nas, no bo gdyby nie wszyscy z nas, to ciężko, aby powstało wszystko:D
Modelki: 
Magda : naturalna, drobna i zadziorna młoda piękna kobietka, pierwszy raz w roli innej niż zawsze, miałam okazję focić już ją, gdzie była delikatną księżniczką na zamku:) Łabędzie tez były:)
Iga: Igę kocham miłością szczerą i bezwarunkową, jak jest okazja, gdzie mogę wziąć ją do projektu, to biorę i kurcze, sama zawsze się na nie zgadza:D czyli co, jednak jesteśmy z jednej bajki:D Efekty innych sesji niebawem, natomiast co do tej, cóż był ogień :D
Anna: Anię poznałam w Krakowie przy przygotowaniach do pokazu mody Marcina z jego projektem Prepostevolution. Ania, jako choreograf z jej Rock Dance Theatre przygotowywała modelki do występu na pokazie, od razu zaiskrzyło, był ogień a popioły już rozwiał wiatr, pozostały zdjęcia :)
Styliście:
Basia: z Basią działam aktywnie przez cały czas, wyszukuje strojów do każdej sesji zdjęciowej, nawiązuje współpracę z projektantami z całego kraju, jako wykształcona plastyczka i zagorzała fanka alternatywy, idealnie dopasowuje się do każdej wymyślonej przeze mnie wizji, cóż przed nami wiele owocnych projektów:) Basia zajmuje się również wypożyczalnią strój sesyjnych pod nazwą kdfashion.pl, szkoli modeli, fotografów i wszystkich chętnych z technik stylizacyjnych :)
Marcin Urzędowski:
Ogień:
Kamil Markowski Sarovia Art: tak, ogień, dużo ognia, bo jak ogień na żywo nazwać inaczej, fx to trochę za mało, bo ogień był żywy: parzył, spalał, dymił, co de fakto i ułatwiło i utrudniło obróbkę. Tutaj próba dla fotografa: focenie ognia, nadal się tego uczę, z pewnością to żywioł, do którego trzeba mieć głęboki szacunek, brak przygotowania i nie uzyska się planowanego efektu, tutaj nie ma miejsca na powtórki.
Wizażyści:
Z wizażystami jest tak, że współpracuję z kilkoma, lub sama maluję, jednak tutaj na brak klientów ten dział narzekać nie może:) W aktualnym projekcie Igę malowała Iza - uwielbiam jej mocny make-up, widać, że maluje osobę i do niej dostosowuje kolory i kreskę. Niestety zbyt często widziałam make-up, gdzie było na odwrót. Jeśli chodzi o make-up Ani i Magdy, ja się tym zajęłam, również ja czesałam dziewczyny (w tym Igę).

Magda
Magda
Magda
Magda
Anna
Anna
Anna
Anna
Magda, Anna, Iga
Magda, Anna, Iga
Iga
Iga
Iga
Iga
Iga
Iga
Iga
Iga
Anna
Anna
Magda, Iga, Anna
Magda, Iga, Anna
Back to Top