Fotograf

Modern piktorializm

Foto-grafika

To ja :) a zdjęcie cyknęła: Karolina Ałdaś :)


Fotografia - jedna z wielu pasji, z obu stron obiektywu. W większości sama stylizuję, maluję
i wybieram temat sesji, ale często pomagam wdrożyć w życie czyjeś projekty i razem tworzymy naszą bajkę :)

Od dawna wychodzę z założenia, że teamwork to najlepsza opcja współpracy:) Oczywiście nadal realizuję własne pomysły, jednak zerknijcie z kim mam przyjemność współpracować;)

Fotograf

Foto-grafika

DeHa Dominik Hajder

Do ekipy dołączył niesamowity fotograf-czarodziej DeHa Photography przez co, pisane bajki, nabierają pełnego wyrazu: jedna sesja, spojrzenie dwóch fotografów, z podobnym zamiłowaniem do tykania zarówno tej jasnej, jak i ciemnej strony duszy. Tworzone prace, to obrazy, dzieła sztuki, które stają się wieloletnią pamiątką, tej niesamowitej przygody.

I kilka słów od Dominika:) "Na poczatku tej podróży była fascynacja technologią oraz chęć studium nad światłem, żeby udoskonalać swoje malarstwo. Im głębiej szukałem tym bardziej fascynowałem sie fotografią. Praca nad detalem oraz nieodparta chęć zapełnienia przestrzeni formą  sprawiły, że to obecnie jedna 
z moich ulubionych form plastycznych, w której chętnie przedstawiam swoje wizje
i dodatkowo delektuje się pięknem światła i cienia. "

Prepostevolution - autorskie stylizacje projektanta postapo (wypożyczenie stroju lub/i osobista asysta podczas sesji i dopieszczeniu stylizacji ze świata MadMaxa 📷<3


Drogie Panie: 

Zwracam się do Was, bo to przeważnie z Paniami mam przyjemność pracować, a w swoim rzemiośle tworzę głównie dla tej piękniejszej płci. Lubię to i już. I sprawia mi wielką frajdę, gdy przeistoczona szara mysz, sama patrząc w lustro, wykrzykuje z uśmiechem na ustach: „wyglądam jak postać z filmu, jak hollywoodzka gwiazda!” O to jest właśnie moja praca. Opierając się na nieoczywistej materii jaką są stare resztki ubrań, recyklingowe przedmioty, zrobione od zera stylizacyjne dziwadła, którymi pokrywam ciało modelki, stwarzam nową postać, nadaję nowego znaczenia słowu : ubiór. I robię to w czasie rzeczywistym. Bezpośrednio na ciele osoby, której poddajemy metamorfozie. Nie boję się ciąć, przypalać, dekonstruować nakładanych na ciało elementów, robię to w pełni świadomie, by osiągnąć zamierzony efekt. Moim celem nadrzędnym jest zachwyt. Nie mój, choć to także istotne, by i mnie podobała się finalna stylizacja, ale zachwyt osoby, która podejrzewam, pierwszy raz w życiu znajduje w sobie odwagę, by za pomocą osobistego stylisty, przeistoczyć się w … no właśnie drogie Panie ? W kogo zechciałybyście się przemienić, patrząc na mój artystyczny dorobek? Jestem po to by Wam to zapewnić. Moja praca to Wasze zaskoczenie. Moje artystyczne wizje Was samych, to Wasze: „WOW” wymawiane, gdy dostajecie wydrukowany produkt w postaci zdjęcia. Jestem po to, by ta radość i zaskoczenie, były prawdziwym uczuciem. Lubie się zaskakiwać ! Lubicie być „WOW”. Wybierzcie asystę stylizacyjną, by poczuć się jak w bajce… no dobra, bardziej jak w filmie Sci-Fi. 

Podoba się? No ba! Zapisy na sesję zdjęciową: KLIK

Barbara Szymaniuk - stylistka, osobisty doradca ds. wizerunku: dobierze odpowiednią garderobę do tematyki sesji.

Basia: Moją misją jest odkrywanie i eksponowanie wewnętrznego piękna kobiet    i mężczyzn. Pragnę podkreślać i wzmacniać Wasze mocne strony. Chcę służyć Wam kreatywnością, oryginalnością, wiedzą i doświadczeniem, przygotowując stylizacje do sesji fotograficznej z metamorfozą. Jest to świetna okazja, by spełnić najskrytsze marzenia i choć na chwilę przenieść się w inną rzeczywistość.
Poczuć się wyjątkowo w roli : księżniczki w stylizacji haute couture, elegantki      w stylu glamour, szalonej w stylówie rocka, romantycznej w stylu boho. Podczas sesji zadbam o spójność stylizacji, dopilnuję , by Wasz wizerunek był jak najbardziej korzystny. Chcę być dla Was partnerem w osiąganiu harmonii, szczęścia i satysfakcji.

Saroviaart  oprawa pirotechniczna sesji zdjęciowych: zaskakujące efekty na żywo, cudowne uzupełnienie atmosfery sesyjnej, gwarantujące niezapomniane i zapierające dech w piersiach efekty na sesjach zdjęciowych w każdej tematyce i do każdej stylizacji: od cukierkowych, baśniowych opowieści z elfami i księżniczkami, po przepełnione grozą i mrokiem, skąpane w ogniach piekielnych ujęcia.

Esthetique oraz Iza Rutka-Nowak - wizażystki, o efektach sesji już nie raz mogliście się przekonać, że panie wymiatają 📷:D

Tak naprawdę to dla mnie istny dream come true - to się dzieje, działamy, realizujemy wspólne pasje - każdy jest dokładnie tam, gdzie chciał być 📷<3
Back to Top