Marcin Urzędowski, stylista postapokaliptyczny działający pod marką Prepostevolution - istnieje możliwość zarówno wypożyczenia gotowej stylizacji, jak i czynny udział stylisty podczas przygotowań do sesji, a o tym, że taka obecność jest, jak najbardziej wskazana, mówi On sam:


Drogie Panie: 

Zwracam się do Was, bo to przeważnie z Paniami mam przyjemność pracować, a w swoim rzemiośle tworzę głównie dla tej piękniejszej płci. Lubię to i już. I sprawia mi wielką frajdę, gdy przeistoczona szara mysz, sama patrząc w lustro, wykrzykuje z uśmiechem na ustach: „wyglądam jak postać z filmu, jak hollywoodzka gwiazda!” O to jest właśnie moja praca. Opierając się na nieoczywistej materii jaką są stare resztki ubrań, recyklingowe przedmioty, zrobione od zera stylizacyjne dziwadła, którymi pokrywam ciało modelki, stwarzam nową postać, nadaję nowego znaczenia słowu : ubiór. I robię to w czasie rzeczywistym. Bezpośrednio na ciele osoby, której poddajemy metamorfozie. Nie boję się ciąć, przypalać, dekonstruować nakładanych na ciało elementów, robię to w pełni świadomie, by osiągnąć zamierzony efekt. Moim celem nadrzędnym jest zachwyt. Nie mój, choć to także istotne, by i mnie podobała się finalna stylizacja, ale zachwyt osoby, która podejrzewam, pierwszy raz w życiu znajduje w sobie odwagę, by za pomocą osobistego stylisty, przeistoczyć się w … no właśnie drogie Panie ? W kogo zechciałybyście się przemienić, patrząc na mój artystyczny dorobek? Jestem po to by Wam to zapewnić. Moja praca to Wasze zaskoczenie. Moje artystyczne wizje Was samych, to Wasze: „WOW” wymawiane, gdy dostajecie wydrukowany produkt w postaci zdjęcia. Jestem po to, by ta radość i zaskoczenie, były prawdziwym uczuciem. Lubie się zaskakiwać ! Lubicie być „WOW”. Wybierzcie asystę stylizacyjną, by poczuć się jak w bajce… no dobra, bardziej jak w filmie Sci-Fi. 

Podoba się? No ba! Zapisy na sesję zdjęciową: KLIK

Barbara Szymaniuk - stylistka, osobisty doradca ds. wizerunku: dobierze odpowiednią garderobę do tematyki sesji.

Basia: Moją misją jest odkrywanie i eksponowanie wewnętrznego piękna kobiet    i mężczyzn. Pragnę podkreślać i wzmacniać Wasze mocne strony. Chcę służyć Wam kreatywnością, oryginalnością, wiedzą i doświadczeniem, przygotowując stylizacje do sesji fotograficznej z metamorfozą. Jest to świetna okazja, by spełnić najskrytsze marzenia i choć na chwilę przenieść się w inną rzeczywistość.
Poczuć się wyjątkowo w roli : księżniczki w stylizacji haute couture, elegantki      w stylu glamour, szalonej w stylówie rocka, romantycznej w stylu boho. Podczas sesji zadbam o spójność stylizacji, dopilnuję , by Wasz wizerunek był jak najbardziej korzystny. Chcę być dla Was partnerem w osiąganiu harmonii, szczęścia i satysfakcji.

Katarzyna Prokopyszyn salon Esthetique - wizaż oraz fryzura

Iza Rutka-Nowak - wizaż

Cudowne fryzury czaruje nam Klinika Włosa i Urody :)

You may also like

Back to Top